Періодика для дітей

Юні друзі!

Мабуть, вам буде цікаво дізнатися, що в нашій шкільній бібліотеці поряд із книгами живе багато газет і журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з вами. Адже на їх сторінках – безліч цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто тих матеріалів, що допоможуть вам у навчанні, поповнять ваші знання, навчать логічно мислити, відкриють вам безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть вам змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ви можете читати зі своїми друзями в затишній читальній залі нашої бібліотеки. І що найголовніше – ці видання бібліотека отримує регулярно – щомісяця. Сподіваємося, що ви обов’язково будете  відвідувати шкільну  бібліотеку і потоваришуєте із дитячою періодикою.

Цікавої вам мандрівки світом періодичних видань нашої бібліотеки!

Завітайте на сайт журналу "Барвінок":

http://ditky.at.ua/dir/novini_ta_zmi/10 - 17 сайтів дитячих журналів і газет.