Конкурс "Найкращий читач України"

Вітаємо переможців ІІ туру конкурсу!

Ситняк Вікторію 6-А клас - І місце
Небжицького Назарія 7-Б клас - І місце
Ляшенко Тетяну 7-А клас - ІІ місце

11 березня в нашій бібліотеці відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України".
Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращої української та світової літератури.
20 допитливих та начитаних  учнів 6-х та 7-х класів зібралися в затишній залі бібліотеки, щоб продемонструвати свою обізнанність та любов до читання.
Вперше в історії конкурсу захід відбувався у вигляді письмової вікторини. Учасники мали дати відповідь на питання вікторини які складалися з трьох рівнів, а ще виконати творчу роботу. Всі учасники конкурсу старанно справилися із завданнями, продемонструвавши гарні знання, свою творчість та грамотність. Але як і в любому конкурсі були переможці - найкращі читачі бібліотеки! Ними стали учениця 6-А класу Ситняк Вікторія, та учениця 7-А класу Ляшенко Тетяна. Ці учні будуть представляти наш заклад на ІІ етапі конкурсу, що відбудеться у міській бібліотеці 15 березня. Тож бажаємо їм успіху!

Запрошуємо учнів 6-7 класів взяти участь у конкурсі "Найкращий читач України - 2012"!

Дати проведення: восени

Щоб стати учасником цього конкурсу, вам треба вести ЧИТАЦЬКИЙ ЩОДЕННИК. У ньому записуйте книги, прочитані на протязі участі у конкурсі. Також беріть участь у змаганнях, під час яких треба розповісти про свою улюблену книгу і дати відповідь на декілька запитань на загальну ерудицію.

"Увага! Додаткові 1 або 2 бали можна отримати за залучення до участі у конкурсі своїх друзів або однокласників.

Подаємо зразок ведення ЧИТАЦЬКОГО ЩОДЕННИКА:

Обов'язкові поля:
1. Автор.
2. Назва книги.
3. Імена головних героїв.
4. Коротний зміст (до 5 речень).
5. Особисте враження від прочитанного (2-5 речень).
6. Оцінка книжки за 12-ти бальною шкалою (11-12 балів - улюблена книжка, 8-10 балів - сподобалася, 5-7 балів - добре, 3-4 бали - буває краще, 1-2 бали - не сподобалася)

P.S.
У виняткових випадках допускається оцінка 12+ або 0 балів.
Форма ведення щоденника - ДОВІЛЬНА.

Ведення щоденника оцінюється в 1 або 2 бали. Той учасник, який веде щоденник регулярно і записує туди як обов'язкову, так і додаткову інформацію, отримує 2 бали.

За вашим бажанням можна вказати назву видавництва, рік видання, загальну кількість сторінок, прізвища художника-ілюстратора (якщо видання ілюстроване), перекладача (для перекладних видань), номер ISBN, дати характеристику головних героїв, намалювати ілюстрації до твору.

Подробиці участі у конкурсі "Найкращий читач України - 2011" можна дізнатися у шкільній бібліотеці.

Більше інформації про конкурс тут.

Бажаємо успіху! Читайте і перемагайте!

Презентація переможця III етапу конкурсу "Найкращий читач року 2010" Катериненко Олександри